O nas

Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki to instytucja badawczo-rozwojowa, za którą stoją ludzie pełni pasji. Zachęcamy do zapoznania się z profilem Instytutu i jego działalnością badawczą.

 

Rzuć nam wyzwanie
Masz pomysł na produkt i chcesz go zrealizować? Badacze z Łukasiewicz – IMiF w 15 dni roboczych zaproponują rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Rozwiązujemy problemy technologiczne
Istnieją problemy, które ograniczają funkcjonalność Twojego produktu? Chcesz wykonać następny krok, ale potrzebujesz wsparcia? Rzuć nam wyzwanie, a je otrzymasz.

 

 

Opracowujemy rozwiązania
Technologia? Produkt? Metoda wytwarzania? Niezależnie, czego Twój biznes potrzebuje – zajmiemy się tym. Mamy wiedzę i potencjał projektowy, technologiczny, konstrukcyjny i pomiarowy.

 

 

Zabezpieczamy własność intelektualną
Konkurencja nie śpi. Dlatego my w Łukasiewicz – IMiF ochronimy dla Ciebie każde opracowane rozwiązanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 

 

Gwarantujemy jakość
Made in Poland ma znaczenie. Aby mieć pewność, że Twój produkt spełnia kryteria jakościowe, badamy go, testujemy i certyfikujemy.

 

 

Wspieramy pozyskiwanie finansowania
Doradzamy i podpowiadamy, skąd pozyskać finansowanie, jak przygotować projekt, dajemy rekomendacje dotyczące świadczenia usług… i wiele więcej.