To był pracowity rok, ale dla wielu z nas to jeszcze nie koniec, ale dopiero początek! Planujemy otwarcie nowych centrów badawczych i laboratoriów… A Predom wkrótce uruchomi swój sklep internetowy. Będzie też więcej dzielenia się wiedzą (bo w naszym przypadku dzielenie to mnożenie!) o naszych badaniach i badaczach w internecie! Więcej informacji już wkrótce.

Natomiast w kwestii komercjalizacji naszych produktów oddajemy głos Piotrowi Cywińskiemu – Liderowi Komercjalizacji i sprzedaży: „W 2022 roku skupiliśmy nasze wysiłki na nawiązywaniu licznych kontaktów z przemysłem i środowiskiem akademickim, aby wspierać nowe projekty badawczo-rozwojowe w kierunku rynkowych rozwiązań technologicznych. Stale podnosiliśmy również jakość własności intelektualnej, aby generować innowacje atrakcyjne dla potencjalnych licencjobiorców.

W nadchodzącym 2023 roku Dział Komercjalizacji i Sprzedaży planuje zintensyfikować działania mające na celu poszerzenie widoczności naszego portfolio produktowego, w szczególności w zakresie światłowodów, grafenu i laserów. Nasze wysiłki będą również mocno ukierunkowane na poszukiwanie dystrybutorów elementów elektronicznych produkowanych w naszych zakładach”.

2022 at Łukasiewicz - IMiF in a nutshell

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 29 grudnia 2022, 12:13|Categories: Aktualności|Tags: , |