To, że musimy tu być, to było decyzja… z automatu! AUTOMATICON Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów – od 26 lat to właśnie tu spotykają się ze sobą profesjonaliści z branży automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki, aby pokazać nowe rozwiązania techniczne i o nich porozmawiać. W końcu targi to także świetne forum do wymiany myśli. Automaticon to również szkolenia, warsztaty i konkurs o Złoty Medal.

Jesteśmy tam dzięki zaproszeniu Łukasiewicz – PIAP, zajrzyjcie na nasze Łukasiewiczowe stoisko porozmawiać o ofercie naszej sieci. A jeśli opracowujecie nowe urządzenia, np. czujniki czy układy o wyższym poziomie integracji – zapraszamy do kontaktu! Nie zapomnijcie wziąć ulotek Predom – naszego oddziału specjalizującego się w certyfikacji i akredytacji sprzętu AGD, opraw oświetleniowych, ładowarek, urządzeń medycznych itp.

Dotychczas podczas targów można było usłyszeć świetne prezentacje o FENG, czyli o Funduszach Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki – sposobach na finansowanie Waszych pomysłów łączących świat biznesu oraz B&R. Kwota finansowania wynosi 7,9 mld euro. Już wkrótce napiszemy o tym więcej! Obserwujcie nas, by być na bieżąco – zachęca Dział Marketingu.

“Dla nas ważnym wydarzeniem była właśnie prezentacja projektu europejskiego Mazovia EDIH, (Europejski Hub Innowacji Cyfrowych) gdzie Łukasiewicz – IMiF jest partnerem i jednocześnie liderem zadania „Test Before Invest”, w ramach którego konsorcjum Mazovia EDIH będzie  oferowało przedsiębiorcom szereg usług dających możliwość przetestowania pewnych rozwiązań w dziedzinie szeroko pojętej cyfryzacji” – powiedział dr Tomasz Bieniek, który był tam razem z nami.

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 7 marca 2023, 09:53|Categories: Aktualności, Centrum Mikroelektroniki Krzemowej|Tags: , |