„Droga ku cyfrowej dekadzie 2030 – nowe otwarcie” to hasło tegorocznego Forum Gospodarczego TIME, którego Łukasiewicz – Institute of Microelectronics and Photonics jest partnerem.
Zapraszamy w dniach 11-12 marca 2024 do Warszawy. Głównym organizatorem Forum jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.


Celem Forum jest integracja wysiłków krajowych i europejskich przedsiębiorstw w przyspieszeniu transformacji cyfrowej, wspierając budowę zielonego ładu gospodarczego UE. Forum ma przedstawić rolę cyfryzacji w powstrzymaniu narastającej luki technologicznej w Polsce i pokazać jakie innowacje przyczyniają się do konkurencyjności gospodarki.

Strategia gospodarcza powinna być jasnym planem motywującym przedsiębiorców do innowacji, a instytucje naukowo-badawcze do wspierania w tym przedsiębiorstw, więc my dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju polskiego przemysłu półprzewodnikowego.

Zapraszamy na debatę „Krajowe Ramy Wspierania Strategicznych Inwestycji Półprzewodnikowych”, w której wezmą udział nasz dyrektor Piotr Guzdek oraz Michał Dżoga, Country Manager Intel.

Dołączcie do Forum, aby dyskutować o kluczowych kwestiach, takich jak rola open source w zakresie e-gov, o cyberbezpieczeństwie oraz o wyzwaniach i barierach inwestycji w cyfryzację, które będą również poruszane podczas forum.

Więcej na temat Forum:  https://fgtime.pl/

Podziel się ze znajomymi!