Czy piątek to dobry dzień na rozpoczęcie poszukiwań nowej pracy? Tak, jest to doskonały dzień!  Dlatego zapraszamy Was na III Międzynarodowe Fotoniczne Targi Pracy

Kiedy? Piątek, 24 maja 2024. Gdzie? Politechnika Warszawska, Hala Gmachu Fizyki.

Już trzeci rok z rzędu Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki będzie wystawcą na Międzynarodowych Fotonicznych Targach Pracy! Z radością zapraszamy studentów studiów licencjackich i magisterskich, tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę, a także doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie fotoniki. Odwiedź nasze stoisko, aby zapoznać się z ofertami staży, praktyk oraz stypendiów dla studentów i doktorantów.

Nasi doświadczeni naukowcy, dr Anna Kozłowska i dr Kamila Leśniewska-Matys z grupy badawczej Materiałów Inteligentnych, będą na miejscu, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i wzbudzić Wasz entuzjazm do pracy w fotonice w naszym instytucie. Również Anna i Kamila opowiedzą o projekcie Lumai, którego celem jest opracowanie nowych funkcjonalnych materiałów i mobilnej metody wykrywania dla innowacyjnego systemu zabezpieczania dokumentów. Grupę badawczą Fotoniki Podczerwieni będą reprezentować Dominika Niewczas i Agata Krząstek. Monika Adamowska i Bartosz Pałuba będą jako przedstawiciele grupy Technologii i Systemów Światłowodowych i Kwantowych.

Tatiana Borys, nasza HR Business Partner i nadzorczyni zespołu badawczego na ten piątek, będzie odpowiedzialna za przedstawienie wszystkich korzyści wynikających z pracy w naszym instytucie.

Fotonika ma szerokie zastosowanie, które wpływa na liczne branże: technologie te są kluczowe w obrazowaniu medycznym, laserowych procesach produkcyjnych, integralne dla zaawansowanych systemów nadzoru, bezpiecznej komunikacji, komunikacji światłowodowej oraz fotowoltaiki. Praca w fotonice jest zarówno fascynująca, jak i niezbędna!

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby nawiązać kontakt z liderami branży i innowatorami na 3. edycji Międzynarodowych Fotonicznych Targów Pracy. Spotkaj członków PPTF – Polskiej Platformy Technologicznej Fotoniki, Klastra Mikroelektroniki, Elektroniki i Fotoniki!

I koniecznie weź udział w konkursie na Najatrakcyjniejszego Pracodawcę!

Do zobaczenia!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 22 maja 2024, 18:56|Categories: Aktualności|Tags: , , , , , |