Innovatorium to zdecydowanie największe wydarzenie w Polsce łączące B&R z biznesem. Dołączcie do nas i wnieście swój wkład w kształtowanie przyszłości polskiego przemysłu. Spotkacie tam liderów z wizją, branżowych ekspertów i wybitnych profesjonalistów. Innovatorium zapowiada się jako zaawansowane technologicznie „centrum” wymiany wiedzy, dyskusji i wspólnych działań. Wykorzystajcie szansę i doświadczcie tego wszystkiego jednego dnia! Innovatorium odbędzie się 20.06.2023 w Poznaniu. Zapisy trwają jeszcze do piątku! Nie przegapcie!

Dlaczego Innovatorium?

  • Inspirujący prelegenci, wyjątkowe warsztaty i dyskusje panelowe
  • Hala wystawowa: zajrzyjcie do tętniącej życiem hali wystawowej, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze produkty, usługi i rozwiązania, odkryjecie tam przełomowe polskie innowacje!
  • Możliwości nawiązywania kontaktów: angażujcie się w nieformalne dyskusje, jednocześnie ciesząc się towarzystwem inspirujących uczestników.

Zarejestrujcie się teraz. Do zobaczenia w następny wtorek!

Podczas Innovatorium jako Łukasiewicz – IMiF planujemy specjalny panel pt. „Azotkowy szlak”. Porozmawiamy o tym, czy zastosowanie azotku galu w przyrządach energoelektronicznych zrewolucjonizuje przemysł. W panelu wezmą udział dr hab. inż. Anna Szerling oraz zaproszeni przez nas przedstawiciele firmy Lars Lighting, z którą współpracujemy już od lat.

Dodatkowo na Arenie Prezentacji będziemy pokazywać dwie prezentacje:

❇ „Lasery kaskadowe jako kluczowy element scalonej fotoniki podczerwieni”, którą poprowadzi dr inż. Kamil Pierściński.

❇ „Termogeneratory do odzysku niskotemperaturowego ciepła odpadowego”, o których opowie dr inż. Rafał Zybała.

❇ Zapraszamy także na specjalny panel poświęcony projektom pozyskiwanym w ramach programu Horyzont – jego gospodarzem będzie prof. Ryszard Buczyński.

Zapraszamy!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 15 czerwca 2023, 12:03|Categories: Aktualności|Tags: |