O Innovatorium 2023 jeszcze słów kilka, ale dziś bardziej lifestylowo! Dziś krótka relacja prosto od naszego marketingowego zespołu.

Obserwując stoiska, możemy powiedzieć, że duuużym zainteresowaniem cieszyło się to od Łukasiewicz – INS. Instytut produkuje ekstrakty roślinne za pomocą dwutlenku węgla, co zapewnia najlepszą jakość, świeżość i czystość końcowego produktu. Przy stoisku można było wypróbować taki ekstrakt w zależności od tego, jaką masz potrzebę – miętę na uspokojenie lub na przykład ekstrakt z aronii, który chroni skórę przed działaniem promieni UV. A tych w te dni było w Poznaniu wystarczająco!

Na koniec pierwszego dnia konferencji mieliśmy okazję wysłuchać wystąpienia gościa specjalnego – Romana Polko, doktora nauk wojskowych, Generała Dywizji Wojska Polskiego, dowódcy GROMu, który doskonale odnalazł się w roli mówcy motywacyjnego na Innovatorium. Głównym tematem wystąpienia było budowanie kultury organizacyjnej zespołu. „Jak w swoim życiu masz zbudowane trzy składowe: pracę, rodzinę oraz hobby, to zawsze któreś z nich ciebie przytrzyma” – usłyszeliśmy od generała.

Musimy przyznać, że jesteśmy zachwyceni wszechstronnością kolegów z Łukasiewicz – PIT, którzy po godzinach pracy przekształcili się z zespołu badaczy w zespół muzyczny! Po ich wykonaniu „Sweet dreams” zdecydowanie można było mieć słodkie sny tamtej nocy!

Dzięki tak pozytywnej energii następnego dnia sił wystarczyło nawet na wymagające zawody sportowe Ignaton, gdzie 30 drużyn wzięło udział w różnego rodzaju zawodach: piłkarzykach, przeciąganiu liny, siłowaniu na rękę, a także w rywalizacjach indywidualnych – sudoku, krzyżówkach lub rzucie siekierą do celu. Drużyna Pawła Kubińskiego zajęła 3. miejsce! A zwyciężył zespół, który prowadziła Kinga Koleśniak z Łukasiewicz – PIT.

Były to zdecydowanie intensywne dni, które na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia i filmiki z wydarzenia od innych instytutów Łukasiewicza. Widzimy się za dwa lata!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 22 czerwca 2023, 15:55|Categories: Aktualności|Tags: |