Mamy nagrodę dla Naukowca Przyszłości! Dr inż. Agata Strojny-Nędza otrzymała nagrodę w kategorii Kobieta nauki, która zmienia świat podczas Gali 8. Forum Inteligentnego Rozwoju. Brawo!

W październiku w Uniejowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie – kongres projektów przyszłości, czyli 8. Forum Inteligentnego Rozwoju. To naukowo-technologiczne spotkanie skupione na promowaniu nowatorskich badań i innowacyjnych technologii, które mogą zawojować rynek.

Kongres to nie tylko okazja do prezentacji tych wizjonerskich pomysłów, ale także do nawiązywania trwałych relacji między przedsiębiorcami, którzy mają wielkie plany, a wybitnymi polskimi naukowcami, którzy podzielają pasję do współpracy z biznesem. Na tym forum wręczane są także prestiżowe nagrody, takie jak Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Naukowiec Przyszłości czy Marka Przyszłości.

Do nagrody Naukowiec Przyszłości 2023 w kategorii Kobieta nauki, która zmienia świat przyznawanej przez Fundację Forum Inteligentnego Rozwoju zostały nominowane dwie nasze badaczki:

🟩 dr inż. Kamila Leśniewska-Matys za realizację projektu LumAI dotyczącego znakowania luminescencyjnego i pozytywne podejście do upowszechniania wyników badań

🟩 oraz dr inż. Agata Strojny-Nędza za działalność badawczą z zakresu mikroelektroniki i fotoniki, współpracę w projekcie Hedimat oraz badania nad elementami konstrukcyjnymi reaktorów termojądrowych. Nasza badaczka wygrała tę nagrodę! Gratulacje!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 8 listopada 2023, 14:21|Categories: Aktualności|Tags: , |