MSPO to jedne największych targów obronności organizowane w Europie od dekady! A ponieważ lubimy rzeczy wielkie (dosłownie i w przenośni) – nie tylko bierzemy udział w tych niezwykłych targach, ale i zaprosiliśmy na nasze stoisko SMARTTECH3D metrology – 3D scanners. Zajrzyjcie w dniach 6-9 września do nas, by zapoznać się z najnowszym skanerem marki – MICRON3D green stereo do zastosowań przemysłowych.

Więcej o skanerze:

– wykorzystuje do pomiaru zielone światło LED o fali długości 500nm, co zapewnia bezawaryjność systemu,
– wysokopasmowe filtry niwelują wpływ oświetlenia z zewnątrz,
– wysokiej klasy detektory monochromatyczne realizując pomiar stereoskopowy, pozwalają na eliminacje szumów pomiarowych,
– wykorzystanie dwukierunkowej projekcji prążków gwarantuje precyzyjniejsze odwzorowanie ostrych krawędzi mierzonych obiektów.

Skaner został tak zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikowi niezawodne działanie przy pełnej mobilności. Wyróżnia go dokładność na poziomie 17 mikrometrów i niezwykła wytrzymałość.

„Mamy nadzieję, że dalsza współpraca przyczyni się do dynamicznego rozwoju technologii skanowania 3D i nie tylko. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Łukasiewicz – IMiF nasze marzenia mogą stać się rzeczywistością! – powiedziała nam założycielka SMARTTECH – Anna Gębarska.

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 31 sierpnia 2022, 09:17|Categories: Aktualności|Tags: , , |