Szukamy przedsiębiorczej osoby, która chciałaby wspomagać nasz Dział Komercjalizacji we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych generowanych przez naszych badaczy w takich dziedzinach nauki jak: inżynieria materiałowa, mikroelektronika i fotonika.

Dynamiczny rozwój tych dziedzin nauki gwarantuje pracę pełną wyzwań, nabycie potencjalnie atrakcyjnych umiejętności, a nasz Instytut może stać się Twoją odskocznią w świat biznesu, jeśli tylko nie brak Ci:
– motywacji,
– wykształcenia wyższego technicznego
– i co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracach B+R lub inżynierii.

Jako specjalista ds. komercjalizacji będziesz brać udział w tworzeniu prototypów i prowadzeniu testów funkcjonalnych, określać wymagania dotyczące technologii zgodnie z analizą oczekiwań klienta i nie tylko!

Zapewniamy rozwój osobisty zgodny z potencjałem, miłą atmosferę pracy, benefity, elastyczne godziny pracy, możliwy home offfice.
Praca z nami zapewni pozyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie własności intelektualnej, komercjalizacji wyników badań naukowych, analiz biznesowych lub powstawania startupów.

Brzmi interesująco? Czeka na Ciebie świetny zespół z doświadczeniem w sprzedaży, pracy w nauce i prawie patentowym – czyli nasz wypisz-wymaluj Dział Komercjalizacji.


Aplikuj już teraz!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 26 stycznia 2023, 10:57|Categories: Aktualności|Tags: , , |