Technovation Forum 2022 – spotkanie dyrektorów i liderów działów R&D firm technologicznych bez ograniczeń branżowych: począwszy do kawy – a dokładniej palarni kawy, przez pojazdy kołowe, szynowe, software, obronność, medycynę, fotonikę po technologie kosmiczne.

Bardzo ciekawe i inspirujące prezentacje, efektywny networking, warsztaty spontanicznie przeistaczające się w panele dyskusyjne, cenna wymiana doświadczeń… Mnóstwo spotkań, rozmów z kreatywnymi ludźmi o wyzwaniach stojących przed szeroko pojętym rozwojem technologicznym i wszystkim, co utrudnia i wspiera.

Nasi przedstawiciele Piotr Cywiński i Paweł Kubiński z Działu Komercjalizacji Łukasiewicz – IMiF rozmawiali o projektach, które się udały, ale też o tych, które nie odniosły sukcesu.

Uczestnicy wyciągali wnioski, omawiali je i uczyli nawzajem z doświadczeń, przedstawiając różne punkty widzenia – będąc jednocześnie otwarci na podpowiedzi i konstruktywną krytykę. Opowiadali o dodawaniu wartości produktom ich projektów oraz koncentracji na kliencie, jako czynnikach istotnych, o ile nie najważniejszych, do osiągnięcia sukcesu.

„Spotkanie w świetnej atmosferze z niespotykanie otwartymi ludźmi. Doskonała organizacja ODiTK!” – stwierdził Paweł Kubiński.

„Na pewno wrócimy na kolejne Technovation po nowy bagaż doświadczeń” – podsumował Piotr Cywiński.

Technovation Forum można polecić każdemu, kto chciałby poznać punkt widzenia doświadczonych praktyków!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 27 października 2022, 11:55|Categories: Aktualności|Tags: |