Cieszymy się bardzo, że możemy oficjalnie zaprezentować wszystkie nasze IMIFowe aukcje na rzecz WOŚP! Ostatnio dodana licytacja to prawdziwa perełka – razem ze śnieżną zamiecią doleciała do nas Śnieżna Sowa Hedwiga z oczami wykonanymi z prawdziwych płytek krzemowych!

Sowa, symbol mądrości, sztuki ale również i magii, została stworzona ze fundamentu współczesnej mikroelektroniki – płytek krzemowych. Jej oczy to materiał używany do produkcji przyrządów półprzewodnikowych, obecnych w każdym urządzeniu elektronicznym z naszego otoczenia!

Ta wyjątkowa rzeźba nie tylko ozdobi wnętrza, ale również może pełnić rolę oryginalnego lustra. Dla miłośników Harry’ego Pottera to niepowtarzalny prezent, zwłaszcza że sowa Hedwiga była jednym z bohaterów sagi.

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich naszych aukcji, a zachęcamy Was do zapoznania się i wsparcia naszych działań poprzez licytację!

1. Zwiedzanie komory bezodbiciowej w oddziale Predom: Odlotowa Sesja Zdjęciowa
2. Odwiedziny w laboratorium Grupy Badawczej Fotonika Podczerwieni: Odwiedź Laboratorium Fotoniczne
3. Kameralne spotkanie przy kawie z naszymi badaczami: Raman przy Kawie
4. Pierścionek z Grafenem G-Flake w Drewnie Orzechowym: Natura i Nauka Zaklęte w Pierścionku z Grafenem
5. Witraż Sowa Śnieżna z płytkami krzemowymi, podpisana przez Jurka Owsiaka: Witraż Sowa Śnieżna – Ta aukcja to wyjątkowa okazja!

Serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 17 stycznia 2024, 12:23|Categories: Aktualności|Tags: , , , , |