Plany na wrzesień? Przedstawiamy 3 nadchodzące wydarzenia, w których już wkrótce weźmiemy udział: Graphene Week, MSPO i SEMICON Taiwan.

Graphene Week odbywa się w dniach 4-8 września. Wydarzenie to przyciąga naukowców, liderów branży i decydentów z całej Europy, aby mogli wymieniać się pomysłami na temat badań i zastosowań grafenu. Dr Tymoteusz Ciuk wygłosi prezentację podsumowującą swoje najnowsze badania, a Jakub Jagiełło weźmie udział w sesji plakatowej.

Następnie, w dniach 5-8 sierpnia, odbędzie się 31. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO), podczas którego zostanie zaprezentowany sprzęt wojskowy, a także odbędą się spotkania biznesowe – możliwe będzie zawieranie umów pomiędzy producentami sektora obronnego z różnych części świata. Nasz badacz – dr Grzegorz Sobczak – będzie tam wraz z Działem Komercjalizacji i Marketingu – wszyscy zaprezentują tam nasze technologie.

Wreszcie wydarzenie, które potrwa w dniach 6-8 września, Piotr Cywiński i Marek Ekielski wezmą udział w SEMICON TAIWAN 2023. Targi skupią się na zaawansowanej produkcji, integracji heterogenicznej, półprzewodnikach złożonych, chipach samochodowych, inteligentnej i zrównoważonej produkcji oraz cyberbezpieczeństwie półprzewodników.

Na SEMICON zaprezentujemy naszą gamę produktów, w tym kwantowe lasery kaskadowe, tranzystory GaN, inteligentne systemy oświetleniowe, czujniki Halla i fotodiody. Swoją obecnością chcemy podkreślić, że Łukasiewicz – IMiF to nie tylko półprzewodniki, ale także fotonika! Delegacja Sieci Badawczej Łukasiewicz pod przewodnictwem Ministra Wojciecha Murdzka w towarzystwie Wiceprezydenta Łukasiewicza Marcina Kraski otworzy pierwszy w naszej historii Polski Pawilon w SEMICON.

Organizatorem polskiego stoiska są: Polska Agencja Inwestycji i Handlu wspólnie z partnerami: Klastrem Mikroelektroniki, Elektroniki i Fotoniki, Agencją Rozwoju Przemysłu S.A., Polskim Funduszem Rozwoju SA, Siecią Badawczą Łukasiewicz.

Jesteśmy bardzi podekscytowani tymi wydarzeniami i możliwościami, jakie stwarzają – zaprezentujemy nasze innowacje i poznamy możliwości współpracy z profesjonalistami z różnych dziedzin.

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 4 września 2023, 11:09|Categories: Aktualności|Tags: , , |