Pobiegli w hołdzie dla Powstańców! Dziś szczególny dzień dla wszystkich warszawiaków – rocznica Powstania warszawskiego. Nasi badacze z grupy biegowej Running Photons postanowili oddać cześć Powstańcom, biorąc udział w dwóch biegach.

W minioną sobotę o godzinie 20:30 z okolic Pomnika Powstania Warszawskiego na historyczną trasę wyruszyli uczestnicy biegu na 5 kilometrów, a 30 minut później rozpoczęła się rywalizacja na dystansie 10 kilometrów.

Biegacze pobiegli ulicami: Miodową, Senatorską, Placem Piłsudskiego, Solec, Wybrzeże Gdańskie, skąd rozpościera się panorama Starego Miasta. Obie grupy biegaczy połączyła wspólna meta na ul. Konwiktorskiej.

Wszyscy uczestnicy z naszej grupy biegowej: Joanna Branas, Artur Broda, Adrianna Wójcik oraz Witold Syrwid mieli bardzo dużą satysfakcję, że dali radę wziąć udział w Biegu Powstania Warszawskiego i pomimo trudnych warunków pogodowych ukończyli go.

Deszcz był miejscami bardzo intensywny i trzeba było bardzo uważać na trasie, aby nie nabawić się kontuzji. Mimo to frekwencja była bardzo duża. Na starcie witali uczestników Powstańcy Warszawy oraz przedstawiciele miasta.

Jesteśmy dumni, że mamy takich biegaczy, którzy biegają w słusznej sprawie! Kolejny bieg już we wrześniu!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 1 sierpnia 2022, 11:17|Categories: Aktualności|Tags: , , |