Już jutro Dzień Kobiet i Dziewcząt w Nauce, ale my jesteśmy niecierpliwi i już teraz dzielimy się z Wami podcastem, który nagrały dwie z nas. Wysłuchajcie rozmowy z dr inż. Beatą Synkiewicz-Musialską, liderką GB Technologia LTCC, o… biodegradowalnej elektronice, którą przeprowadziła Angelina Sielewicz z Działu Marketingu.

Czy wiecie, że ponad połowa Polaków trzyma elektrośmieci w domach, garażach, piwnicach? A jeśli już pozbywamy się ich z domów, to ledwie 40% takich śmieci zostanie poddanych recyklingowi. Czy można coś zrobić, aby skutecznie uporać się z problemem e-odpadów? Odpowiedzią jest projekt TESLA, nad którym pracuje dr Synkiewicz-Musialska, a o którym rozmawiamy w tym podcaście. Zapraszamy do wysłuchania!

PS Kolega, który montował podcast, pochwalił nas za dynamiczną rozmowę, a Wam jak się podoba? Na nagranie miałyśmy tylko 20 minut, trzeba było się skupić na tym, co najważniejsze. Jeśli więc w podcaście pojawiły się kwestie wymagające dopowiedzenia, rozwinięcia, wyjaśnienia – zadajcie nam pytania w komentarzach, a my wrócimy z odpowiedziami!

Podziel się ze znajomymi!