Oprócz promocji podczas targów Electronica wszyscy świetnie się bawią. Być może tego nie wiecie, ale… nie tylko ludzie mogą być uczestnikami targów elektronicznych, ale także… roboty! Obserwując te intrygujące androidy wśród nas, mamy wrażenie zaglądania w przyszłość. Co więcej, możemy wchodzić w interakcje z tymi robotami na wiele sposobów.

Jeśli interesujecie się sportem, podczas wydarzenia możecie skorzystać z wielu interaktywnych form, wśród których można wymienić wyścigi samochodowe, koszykówkę, golfa czy piłkę nożną w nowoczesnej wersji high-tech.

Jeśli lubicie adrenalinę i wyzwania, możecie wziąć udział w grach, by wygrać wiele różnych gadżetów. Spin the Wheel organizowany przez Mouser Electronics i automat do gry Digi-Key Electronics przyciągają tłumy!

Jeśli lubicie podróżować, możecie poprzebywać na lotnisku stworzonym przez TEM Electronic Components i wygrać plecak na kółkach. Nasze stoisko również cieszy się dużym zainteresowaniem, nawet większym niż się spodziewaliśmy. Odwiedzający chcą wiedzieć, jakie technologie tworzymy i jakie produkty wytwarzamy, gdzie znajduje się nasza siedziba główna i… czy możemy rozdać buty z naszymi autorskimi wkładkami do butów mierzącymi nacisk stopy na podeszwę. Tutaj jest naprawdę świetna zabawa!

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 21 listopada 2022, 08:59|Categories: Aktualności, Konferencje|Tags: |