Choć już w nadchodzącym tygodniu pracownicy Łukasiewicz – IMiF będą bawić się na spotkaniu integracyjnym, jest takich dwóch (dr inż. Grzegorz Janczyk, dr inż. Tomasz Bieniek), którzy w tym czasie będą robić inne pożyteczne rzeczy, uczestnicząc w jednym z najważniejszych wydarzeń naszej branży w Europie – w konferencji ESSDERC & ESSCIRC 2022 w Mediolanie.

Co więcej, wraz z partnerami projektu europejskiego R3-PowerUp (H2020) takimi jak m.in. STMicroelectronics czy University of Bologna, we współpracy z Universita di Pisa, BOSCH i innymi spośród 35 partnerów tego projektu, nasi badacze organizują i prowadzą jeden z warsztatów podczas konferencji – Smart Power Technologies and Applications.

Konferencja ESSDERC & ESSCIRC 2022 to również wyśmienita okazja do rzeczywistej integracji na poziomie międzynarodowym, technicznych spotkań i nawiązania kontaktów prowadzących do realnej współpracy na poziomie adekwatnym do misji partnerów R&D, z której reprezentanci Łukasiewicz – IMiF z pewnością, jak zawsze, owocnie skorzystają ku pożytkowi Instytutu.

Podczas warsztatów Grzegorz Janczyk i Tomasz Bieniek podejmą temat niezwykle dziś istotny temat „Smart Power and Power Discretes Hardware-software co-design on BLDC power driver development”.

Nie przegapcie tego – poniedziałek 19 września, 8.00 rano, Aula 1D.

My (Grzegorz Janczyk, Tomasz Bieniek), tam będziemy!

Podziel się ze znajomymi!