Poznajcie nasze rewolucyjne rozwiązanie dla ogrodnictwa – to inteligentny system nawadniania, który pomoże przekształcić przydomowy ogródek w kwitnącą oazę. Dzięki naszemu systemowi, który jest w pełni zintegrowany z siecią, możemy analizować właściwości gleby i wody. Innymi słowy: dostarcza ogrodnikom istotnych informacji, które pomagają podejmować decyzje w zakresie pielęgnacji zieleni.

Przed nami fascynująca era technologii rolnictwa precyzyjnego (wspomaganego komputerowo), dostępnego nareszcie dla amatorów ogrodnictwa! Ten unikalny system wykorzystuje zaawansowane czujniki, które zostały opracowane przez naszą badaczkę Kiranmai Uppuluri we współpracy z zespołem naukowców z University of Glasgow.

Dzięki czujnikom pH i wilgotności możemy stale monitorować stan gleby, co gwarantuje, że nasze rośliny otrzymują optymalną ilość nawodnienia i niezbędnych składników odżywczych!

Nasz system automatycznie miesza roztwory alkaliczne i kwaśne z oddzielnych pojemników, dzięki czemu można otrzymać dostosowane do indywidualnych potrzeb roślin pH.

Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w publikacji tutaj.

Podziel się ze znajomymi!