Bądźmy odpowiedzialni.

GET® powstał by odpowiadać na potrzeby społeczeństwa. Jednym z nich jest kryzys energetyczny i postępujące zanieczyszczenie środowiska.
Zaangażowanie GET® zostało docenione przez organizatorów 2. Kongresu „Nauka dla Społeczeństwa”. Marka uzyskała zaproszenie do I sesji wdrożeniowej.

Godzina: 9:00 – 10:00, 9.06.2024, Politechnika Warszawska

Już w niedzielę 9 czerwca od 9:00 podczas I sesji Kongresu Nauka dla Społeczeństwa, którą poprowadzą prof. inż. Marcin Ślęzak, red. Roman Czejarek będzie można usłyszeć o tym, jaką szansą dla ludzkości jest rozwój energetyki fuzyjnej. Opowie o tym dr inż. Tymoteusz Ciuk.Energetyka fuzyjna naśladuje procesy zachodzące w naszym słońcu. Ujarzmienie fuzji jądrowej to jednak wciąż ogromne wyzwanie dla inżynierów materiałowych i elektroników.
GET® chce zmieniać świat na lepsze, więc z myślą o tokamakach stale udoskonala swoją platformę sensoryczną. Już niedługo pochwali się nowym przyrządem.

– Głównym celem Kongresu jest intensywna promocja osiągnięć naukowych, które mają zasad­niczy lub znaczący wpływ na poziom życia i rozwój współczesnego społeczeństwa. Tego typu dzia­łania powinny być stałym elementem pracy zawodowej każdego naukowca, zespołu ekspertów i jednostek naukowych. – podkreśla profesor prof. Henryk Skarżyński – Dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Tym bardziej więc cieszymy się że Łukasiewicz – Institute of Microelectronics and Photonics uczestniczy w Kongresie.

Przyjdźcie na nasze stoisko porozmawiać o możliwościach, jakie drzemią w grafenie.
Pokażemy nasze innowacyjne marki grafenowe: G-Flake i GET.

Dołączcie do nas! Opowiemy też o tym jak udaje nam się popularyzować naukę. Dzielmy się wiedzą dla lepszego jutra.

Spotkajmy na 2. Kongresie “Nauka dla Społeczeństwa”                                                                                   https://lnkd.in/dJpimSgX
Na kongresie będą też: Łukasiewicz – EMAG, Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny, Łukasiewicz – Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników.

Do zobaczenia!

Podziel się ze znajomymi!