Są kierunki ważne, ważniejsze i te najważniejsze. Tym razem naszych trzech muszkieterów – Jakub Jagiełło, Artur Dobrowolski i Tymoteusz Ciuk, poleciało do Korei Południowej by wystąpić na prestiżowej konferencji ICAE – International Conference on Advanced Electromaterials.

Jak mówią sami naukowcy: „Korea to nasz kierunek strategiczny. Lecimy, by poznać nowinki ze świata półprzewodników i inżynierii materiałowej, a także spotkać się z ludźmi, którzy potrafią przekuć know-how na biznes”.

Takie doświadczenia są kluczowe, gdy celem pracy jest komercjalizacja wyników badań, a Jakub, Artur i Tymoteusz budują właśnie markę dla sprzedaży grafenu epitaksjalnego, grafenowych czujników pola magnetycznego i usługi certyfikacji materiałów grafenowych.

Trudno o lepsze grono odbiorców niż blisko 2000 uczestników ICAE 2023. Konferencja podzielona jest na 17 równoległych sympozjów. Uczestniczą w niej naukowcy z największych koreańskich ośrodków naukowych i instytutów badawczych.

Uczymy się od najlepszych, ale najlepsi doceniają także nasz wkład. Promujemy autorskie technologie, za którymi stoją świetne publikacje i wartościowe patenty. Niech świat się o nich dowie!

Prezentowane wyniki są efektem prac w projektach NCN Narodowe Centrum Nauki OPUS i M-ERA.NET I4BAGS.

Podziel się ze znajomymi!

Published On: 8 listopada 2023, 14:02|Categories: Aktualności, Centrum Nanotechnologii|Tags: , , |