Rozbudowaliśmy nasz system SEM/FIB o unikalny detektor EDS oraz układ mrożeniowy! Udział w targach Battery Forum okazał się trafioną decyzją. Nasze nowe, bardziej zaawansowane usługi badawcze, które są kluczowe dla rozwoju nowych generacji baterii zaprezentowali eksperci, Adam Łaszcz i Marek Wzorek z GB Charakteryzacja Materiałów i Przyrządów (Paweł Piotr Michałowski). Jakie inne innowacje technologiczne są dla Was najbardziej interesujące?

Podczas targów przedstawiliśmy również inne popularne techniki badawcze, takie jak :

– rentgenowska tomografia komputerowa,
– dyfraktometria rentgenowska (XRD)
– transmisyjna mikroskopia elektronowa.

Trzy dni wydarzenia to także czas na rozmowy z firmami zainteresowanymi naszymi rozwiązaniami i omówienie możliwości współpracy przy realizacji projektów badawczych z polskimi producentami źródeł zasilania.

Wiele firm wyraziło zainteresowanie współpracą z naszym oddziałem Predom, co umożliwia spełnienie norm takich jak ROHS, Reach, testy EMC, dyrektywa LVD oraz zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonalnego.

Jeśli nie byliście na targach, a jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ulotki „Obrazowanie oraz badania mikrostruktury”, dostępnej [tutaj]. Nie przegapcie możliwości zgłębienia naszych zaawansowanych technologii badawczych!

Do zobaczenia na przyszłorocznej edycji targów Battery Forum!

Podziel się ze znajomymi!